راهنمای استفاده از باشگاه
به باشگاه مشتریان مبلمان خانگى نیلپر خوش آمدید.

باشگاه مشتریان نیلپر خانگى به پاس قدردانى از اعتماد شما مشتریان عزیز در انتخاب محصولات نیلپر و با هدف افزایش رضایتمندى و ارتباط صمیمى و پویا با ایشان و همچنین ارائه خدمات و امکانات ویژه به شما عزیزان راه اندازى شده است.

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان خانگى نیلپر
 • مشتریان گرامى با خرید از شعب نیلپر خانگى و در صورتى که مبلغ خرید آنها بیش از 10 میلیون تومان باشد به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان نیلپر خانگى خواهند شد. همچنین افرادى که خریدى نداشته اما علاقه مند به عضویت در باشگاه مشتریان نیلپر هستند مى توانند به وبسایت نیلپر به آدرس www.nilper.com مراجعه کرده و در بخش باشگاه مشتریان اقدام به تکمیل اطلاعات و ثبت نام نمایند. (شایان ذکر است این موارد ممکن است در طول زمان تغییر نماید)
 • نظام سطح بندى اعضاى باشگاه مشتریان نیلپر متناسب با امتیازى که کسب نموده اند در یکى از 4 سطح ذیل قرار مى گیرند:
  باشگاه مشتریان نیلپر خانگی
  نظام امتیاز دهى

  هر یک میلیون تومان خرید معادل یک امتیاز (شایان ذکر است این مبلغ در طول زمان متناسب با سیاست هاى باشگاه قابل تغییر است)

  نحوه چک کردن امتیاز

  اعضاى محترم باشگاه مىتوانند با مراجعه به وبسایت نیلپر و بخش باشگاه مشتریان با وارد کردن کد ملى و رمز وارد صفحه کاربرى خود شده و علاوه بر مشاهده تاریخچه خرید، میزان امتیاز کسب شده و سطح عضویت خود را مشاهده نمایند.

  *** مشتریان بایستى توجه داشته باشند در صورتى که در طول یک سال امتیازى کسب نکنند سطح آنها یک رتبه نزول خواهد کرد. **** شایان ذکر است این مزایا در طول زمان و با تغییر سیاست گذارى باشگاه تغییر خواهد کرد و در صورت تغییر به اطلاع اعضا خواهد رسید.

  درباره ما
  اشتراک در خبرنامه

  شبکه های اجتماعی